Aktualności

Aktualności

Informacja na temat programu „Laptop dla ucznia” – edycja 2023

2/14/2024

Program „Laptop dla ucznia”, który rozpoczął się w roku 2023 jest wciąż realizowany. Obsługujemy wszystkie Państwa zgłoszenia. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji w kolejnych latach program nie będzie jednak kontynuowany w obecnej formule.

Przejdź
Zdjęcie przedstawiające mamę z dzieckiem korzystającym z laptopa.

Informacja dla Organów Prowadzących Szkołę (OPS)

12/22/2023

Przekazujemy Państwu kilka istotnych informacji na temat realizacji projektu „Laptop dla ucznia”.

Przejdź

Lekcje w 4C inspirują nauczycieli

11/24/2023

Według nauczycieli i dyrektorów szkół biorących udział w lekcjach w Ministerstwie Cyfryzacji, zajęcia w 4C są doskonałym sposobem, by lepiej poznać swoich podopiecznych podczas pracy z komputerem.

Przejdź

Ważne informacje dla Organów Prowadzących Szkołę dotyczące procesów relokacji laptopów

10/24/2023

W ramach programu Laptop dla ucznia do uczniów w całej Polsce trafi ponad 390 tysięcy urządzeń. Ich rozdysponowaniem zajmują się, między innymi Organy Prowadzące Szkołę (OPS). Podpowiadamy jak mogą radzić sobie ze zgłaszaniem nadmiaru lub niedoboru sprzętu, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Przejdź
laptop dla ucznia lekcja

Zapraszamy na nowy cykl lekcji w klasie 4C!

10/17/2023

Można grać w Minecrafta i jednocześnie uczyć się biologii. Kształtować zdrowe cyfrowe nawyki, dowiedzieć czym jest netykieta, cyfrowy ślad i sztuczna inteligencja. Wszystko to w Ministerstwie Cyfryzacji podczas warsztatów w 4C. Projekt okazał się takim sukcesem, że otwieramy zapisy na kolejny cykl.

Przejdź

Laptop dla ucznia: vademecum dla szkół

10/10/2023

Laptopy dla czwartoklasistów trafiły już do większości szkolnych plecaków i klas. Od września sprzęt systematycznie dostarczany jest do szkół w całej Polsce. Przygotowaliśmy pakiet informacji, które mogą być pomocą, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Przejdź
//polityka-prywatnosci/deklaracja-dostepnosci